Titles you rated
Love UntangledRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 1.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5