Movies
Ratings
653
The Art of SeductionRated ★ 2.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 3.0
TedRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyRated ★ 1.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0