Titles you rated
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
ChloeRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5