Movies
Ratings
465
The Power of the DogRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.0
Enola HolmesRated ★ 1.0
DuneRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
A Ghost StoryRated ★ 3.0
ExitRated ★ 1.5
The Green KnightRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.5
CallRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 3.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.5
TenetRated ★ 1.0