Titles you rated
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5