Movies
Ratings
138- Fighter In The WindRated ★ 4.5
ClickRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
HauntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0