Movies
Ratings
802
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 1.5
AshfallRated ★ 1.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 1.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 0.5