Titles you rated
Einstein and EddingtonRated ★ 4.0
Johnny MnemonicRated ★ 3.0
Sky Captain and the World of TomorrowRated ★ 3.0
The OneRated ★ 2.5
RoboCop 3Rated ★ 3.0- SpliceRated ★ 3.0
DoomRated ★ 0.5
The X FilesRated ★ 2.0
The SignalRated ★ 2.0
Ghostbusters IIRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 1.5
KnowingRated ★ 1.5- EARTHSEARated ★ 3.5