Titles you rated
- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0