Titles you rated
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Seoul VibeRated ★ 2.0
West Side StoryRated ★ 1.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Love, SimonRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.0
Kim Min-young of the Report CardRated ★ 4.0