Titles you rated
Fight ClubRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 2.0