Titles you rated
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Waiting for LoveRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Me too, Flower!Rated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Pure LoveRated ★ 4.5