Titles you rated
HarmonyRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5