Titles you rated
ObsessedRated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 5.0
Don't ClickRated ★ 3.5
CanolaRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 3.5
Wild ChildRated ★ 4.0
AquamarineRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 3.5