Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
SupergirlRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Cutie PieRated ★ 4.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 3.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5