Titles you rated
Men in BlackRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
RocketmanRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Hello BrotherRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.5
PolarRated ★ 2.0
MinionsRated ★ 2.5