Titles you rated
LuciferRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.5
How to Get Away with MurderRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- The Queen's ClassroomRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5