Titles you rated
Fantasia 2000Rated ★ 4.5
The Stepford WivesRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 1.5
Rough NightRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 2.0
MinionsRated ★ 1.0
The FavouriteRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.0
TullyRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 0.5
CarolRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0