Titles you rated
AquamarineRated ★ 2.0
My Love Story!!Rated ★ 2.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 2.0
AlienoidRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5