Movies
Ratings
51
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0