Movies
Ratings
427
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 3.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
DolittleRated ★ 2.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0