Titles you rated
The UntamedRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 1.0
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 2.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 2.0
Gap DongRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.5