Movies
Ratings
519
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Ghost and Mrs. MuirRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
AustraliaRated ★ 3.0
A Room with a ViewRated ★ 4.0