Series
Ratings
152
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
RevenantRated ★ 2.0
Trigun StampedeRated ★ 4.5
PlutoRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.0
The Crown Season 6Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0
The Crown Season 5Rated ★ 3.5