Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
MagnoliaRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Toni ErdmannRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 2.5