Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Gods of EgyptRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0