Series
Ratings
109
GoblinRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
- GokusenRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 0.5
SangdoRated ★ 3.0
Operation ProposalRated ★ 3.5- Super RookieRated ★ 3.0