Titles you rated
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The RebelRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
High KickRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 5.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 5.0