Series
Ratings
106
I Live AloneRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 3.5
AnotherRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
No Game No LifeRated ★ 3.0- 신 도라에몽Rated ★ 2.5
- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 1.5
- 신 도라에몽Rated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Glory JaneRated ★ 3.5
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0