Titles you rated
Another ChildRated ★ 4.5
MommyRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Pain and GloryRated ★ 3.5
20th Century WomenRated ★ 3.5
Battle of the SexesRated ★ 3.5
Darkest HourRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
The PostRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5