Movies
Ratings
1198
Close-UpRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 1.5
JokerRated ★ 5.0
Always Be My MaybeRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Faces PlacesRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.0
UpgradeRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0