Series
Ratings
168
Lizzie McGuireRated ★ 5.0
Cold CaseRated ★ 4.0- Cold CaseRated ★ 4.0
Pretty Little LiarsRated ★ 3.0
Pretty Little LiarsRated ★ 3.5
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Pretty Little LiarsRated ★ 5.0
Ghost WhispererRated ★ 3.0
Ghost WhispererRated ★ 3.5
Ghost WhispererRated ★ 3.5
GirlsRated ★ 3.0- GirlsRated ★ 3.5
GirlsRated ★ 4.0
2 Broke GirlsRated ★ 3.5- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
- 30 RockRated ★ 3.5
30 RockRated ★ 4.0
30 RockRated ★ 5.0