Titles you rated
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
Gone with the WindRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0