Movies
Ratings
30
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 0.5
FrozenRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0