Titles you rated
- Generation WarRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Last VegasRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Rust and BoneRated ★ 4.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 2.5
PompeiiRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
The CobblerRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 2.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Scorpion KingRated ★ 3.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0