Movies
Ratings
860
Perfect DaysRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 1.0- WonderlandRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
I WishRated ★ 5.0
Leave the World BehindRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 1.5
The Pope's ExorcistRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.5
NopeRated ★ 2.5
House of WaxRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5