Series
Ratings
11
AdolescenceRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Secrets of the WhalesRated ★ 5.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Operation LoveRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0