Titles you rated
ExtractionRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
The Knight Before ChristmasRated ★ 4.0
The VisitRated ★ 2.0
Long ShotRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0