Movies
Ratings
1183
Big Fish & BegoniaRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
A DayRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Circle of AtonemenRated ★ 1.5
EquilibriumRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0