Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Cinderella ManRated ★ 4.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0