Series
Ratings
51
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Man from the EquatorRated ★ 3.0
BigRated ★ 1.5
The LegendRated ★ 3.5
Ghost WhispererRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 1.0
My Horrible BossRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Mr. RobotRated ★ 4.0