Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0