Series
Ratings
230
One Punch ManRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The LegendRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
5th RepublicRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- Kuk HeeRated ★ 5.0
Six SiblingsRated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
- Eyes of DawnRated ★ 5.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 5.0
Country DiariesRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 5.0
BerserkRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5