Movies
Ratings
433
ShineRated ★ 4.0
To LiveRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.0
UnbreakableRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The SnowmanRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 4.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 2.0
Sad MovieRated ★ 2.0
Wishing StairsRated ★ 1.0
AnacondaRated ★ 1.0
Saw IIIRated ★ 0.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 0.5
Blades of BloodRated ★ 1.0
The President's BarberRated ★ 2.0
VolcanoRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 2.5
We Bought a ZooRated ★ 2.5