Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Ms. IncognitoRated ★ 1.5
The WitchRated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
First LoveRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
The Story of Park's Marriage ContractRated ★ 0.5
RevenantRated ★ 3.5
The Good Bad MotherRated ★ 0.5
Queen CleopatraRated ★ 0.5
StrangerRated ★ 4.0
86Rated ★ 4.5
MamaRated ★ 1.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Tong: MemoriesRated ★ 1.5