Titles you rated
The ResurrectedRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 0.5
The ResidenceRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Nirvana in FireRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
Kakenai!?Rated ★ 3.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5