Titles you rated
Alone in LoveRated ★ 5.0
Que Sera, SeraRated ★ 3.0
RivalRated ★ 3.0- SoulmateRated ★ 3.0
A Love To KillRated ★ 2.5
TripleRated ★ 3.0
Thank YouRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.5