Movies
Ratings
15
Resident EvilRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.5
UnfriendedRated ★ 4.5
Silent HillRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5