Titles you rated
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
StardustRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
GoosebumpsRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0