Series
Ratings
19
Cheer Up!Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
SignRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0